Cup

23/24.03.2019 rocznik 2008 Turniej dwudniowy

Honorowy patronat: Podział na grupy: GRUPA A GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A GARBARNIA KRAKÓW A MKS GOŚCICINO GARBARNIA KRAKÓW B POMERANIA GDAŃSK  SZTORM KOSAKOWO A GRUPA B GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA B SZTORM KOSAKOWO B GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA C MKS JEZIORANY GOSRIT LUZINO KS ROZŁAZINO WYNIKI TURNIEJU ONLINE » Partner główny: Partnerzy: Regulamin turnieju INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PODCZAS TURNIEJU

Dobra robota doceniona:)

Owocna współpraca ze Stowarzyszenie Inicjatywa ARKA Gdynia została rozszerzona o współpracę z Arka Gdynia SSA. Koordynator Akademii Trener Sebastian Czajka „Cieszymy się ogromnie,że nasza codzienna praca od podstaw z dziećmi i młodzieżą została doceniona przez osoby zarządzające w Stowarzyszenie Inicjatywa ARKA Gdynia oraz Arka Gdynia SSA Wielkie podziękowania dla Dariusz Mierzejewski, Robert Wilczynski Antoni Łukasiewicz Jarek Kopański Krzysztof Rybicki Tomasz Bobryk za konstruktywne rozmowy,które pozwoliły nam dopracować wszelkie szczegóły podpisanej umowy” Nasza Gdyńska Akademia Piłkarska Dąbrowa oraz MAŁA Akademia …

Dobra robota doceniona:) Read More »

02/03.02.2019 rocznik 2011 Turniej dwudniowy

Honorowy patronat: Podział na grupy: GRUPA A GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A FOOTBALL ACADEMY GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA B JEDYNKA REDA A LATARNIK CHOCZEWO GRUPA B GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA B GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA C JEDYNKA REDA B MKS GRYF TCZEW PROFAN GOŚCICINO WYNIKI TURNIEJU ONLINE » Partner główny: Partnerzy: Regulamin turnieju INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PODCZAS TURNIEJU

02/03.02.2019 rocznik 2010 Turniej dwudniowy

Honorowy patronat: Podział na grupy: GRUPA A GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A UKS JEDYNKA REDA B WATAHA 2010 SAP SOPOT POMERANIA GDAŃSK A UKS JEDYNKA REDA A GRUPA B GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA B WISEŁKA BYDGOSZCZ FORDON A WISEŁKA BYDGOSZCZ FORDON B POMERANIA GDAŃSK B GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA C WISEŁKA WŁOCŁAWEK WYNIKI TURNIEJU ONLINE » Partner główny: Partnerzy: Regulamin …

02/03.02.2019 rocznik 2010 Turniej dwudniowy Read More »

Dwudniowy turniej GDYNIA CUP dla rocznika 2007 – 19/20.01.2019

Zapraszamy na kolejny turniej z serii GDYNIA CUP 2019 Grupa A GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA AGKS KOWALEAP POMORZANIN AGTS PRUSZCZ GDAŃSKARKA GDYNIA 2008 AAS POMORZE A Grupa B GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA BAS POMORZE BAS POMORZANIN BKS ZASPA GDAŃSKARKA GDYNIA SI B ŻÓŁCIARKA GDYNIA 2008 B Grupa C GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2008KS GRYF SŁUPSKARKA GDYNIA SI B NIEBIESCYARKA GDYNIA …

Dwudniowy turniej GDYNIA CUP dla rocznika 2007 – 19/20.01.2019 Read More »

HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA ROCZNIKA 2009/2010

HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA ROCZNIKA 2009/2010  ROZGRYWKI GRUPOWE  24.03.2018 LP GRUPA A BOISKO GRAJĄCE EKIPY WYNIK 1 8.00-8.12 A BANINO DĄBROWA  1–1 2 8.14-8.26 A SKORZEWO A JASTARNIA B 1-1 3 8.28-8.40 A BANINO SKORZEWO A  2-0 4 8.42-8.54 A DĄBROWA JASTARNIA B  5-1 5 8.56-9.08 A BANINO JASTARNIA B  2-1 6 9.10-9.22 …

HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA ROCZNIKA 2009/2010 Read More »