Zapisy oraz harmonogram Gdynia Cup 2020/2021

Turnieje piłkarskie Gdynia Cup 2020/2021

id_GdyniaCUP
Ogólnopolskie Turnieje Piłkarskie 🏆
Gdynia Cup 2020/2021
Zapisz drużynę👊
Patronat Honorowy Prezydent Miasta Gdynia👌
Pomorski Związek Piłki Nożnej⚽️
ZSP nr 3 Gdynia👍
🏟Trzy hale piłkarskie pod balonami,baza noclegowa wraz z wyżywieniem,dużo gry,mało przerw,puchary i medale.🥇
📆Harmonogram i zapisy na 2020 i 2021
👇poprzez wygodny formularz
 
Więcej szczegółów
📞 502078709
📧 biuro@apgdynia.pl
 
Sprawdzaj na bieżąco startujące ekipy👇
 
▶️06/07.02.2021 | rocznik 2008 | poziom turnieju: zróżnicowany
1.AP Tczew
2.GAP czerwoni
3.GAP czarni
4.Salos Rumia
5.AP Kowale
6.Sztorm Kosakowo A
7.Sztorm Kosakowo B
8.SAP Sopot
9.MKS Promotor Gościcino
10.Orły Osowa
11.AP Kowale B
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
▶️06.02.2021 | rocznik: 2012 | poziom turnieju: zespoły A
1.KP Starogard 1
2.GAP czerwoni
3.GAP czarni
4.APK Jedynka Kartuzy żółci
5.APK Jedynka Kartuzy zieloni
6.Kaperki Puck
7.Arka Gdynia
8.Akademia Piłkarska MŁODA WŁOCŁAWIANKA
9.
10.
11.
12.
▶️07.02.2021 | rocznik: 2012 | poziom turnieju: zespoły B
1.AP Sztum
2.GAP czarni
3.GAP czerwoni
4.KP Pomerania
5.Mewa Gniew
6.Portowiec Gdańsk
7.Arka Gdynia
8.Sopocka Akademia Piłkarska
9.AP Bałtyk Gdynia
10.
11.
12.
▶️13/14.02.2021 | rocznik 2009 | poziom turnieju: zróżnicowany
1.GTS Pruszcz Gdański (filia Straszyn)
2.GAP czerwoni
3.GAP czarni
4.Wda Lipusz
5.Gryf Tczew A
6.Gryf Tczew B
7.Ogniwo Sopot
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
▶️13.02.2021 | rocznik: 2013 | poziom turnieju: zespoły A
1.GAP czarni
2.GAP czerwoni
3.Sztorm Kosakowo Błękitni
4.Sztorm Kosakowo Granatowi
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️14.02.2021 | rocznik: 2013 | poziom turnieju: zespoły B
1.AP Lotos Gdańsk
2.GAP czerwoni
3.Salos Rumia A
4.Salos Rumia B
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️20/21.02.2021 | rocznik 2010 | poziom turnieju: zróżnicowany
1.Pomorzanin Gdynia
2.GAP czerwoni
3.GAP czarni
4.Dragon Pomorze A
5.Dragon Pomorze B
6.SAP Sopot
7.APKP Gdynia A
8.APKP Gdynia B
9.UKS Morze Stegna
10.AP MFS Gdańsk
11.
12.
▶️20/21.02.2021 | rocznik 2007 | poziom turnieju: zróżnicowany
1.Pomorzanin Gdynia
2.Gosrit Luzino
3.GAP Dąbrowa
4.UKS GOL Brodnica
5.GTS Pruszcz Gdański (filia Straszyn)
6.AP KP Gdynia
7.AP Kowale 1
8.AP Kowale 2
9.AP Kowale 3
10.Zjednoczeni Kaczory
11.Supra Kwidzyn
12.
▶️20.02.2021 | rocznik: 2014 | poziom turnieju: zespoły A
1.GAP czarni
2.GAP czerwoni
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️21.02.2021 | rocznik: 2014 | poziom turnieju: zespoły B
1.GAP czerwoni
2.GAP czarni
3.Mewa Gniew
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️27/28.02.2021 | rocznik 2011 | poziom turnieju: zróżnicowany
1.Żaki Sławno
2.GAP czerwoni
3.GAP czarni
4.Akademia Piłkarska Gdynia
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
▶️27.02.2021 | rocznik: 2015/16 | poziom turnieju: zróżnicowany
1.GAP czarni
2.GAP czerwoni
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️28.02.2021 | rocznik: 2015/16 | poziom turnieju: zróżnicowany
1.GAP czerwoni
2.GAP czarni
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️06/07.03.2021 | rocznik 2008 | poziom turnieju: zróżnicowany
1.GAP czerwoni
2.GAP czarni
3.PAPN Kraków
4.UKS GAP Bruskowo Wielkie
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
▶️06.03.2021 | rocznik: 2012 | poziom turnieju: zespoły A
1.GAP czarni
2.GAP czerwoni
3.Pokolenia Lechii Gdańsk
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️07.03.2021 | rocznik: 2012 | poziom turnieju: zespoły B
1.AP Sztum
2.GAP czarni
3.GAP czerwoni
4.AP GOL Chełmża
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️13/14.03.2021 | rocznik 2009 | poziom turnieju: zróżnicowany
1. GTS Pruszcz Gdański (filia Straszyn)
2.GAP czerwoni
3.GAP czarni
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️13.03.2021 | rocznik: 2013 | poziom turnieju: zespoły A
1.Sztorm Kosakowo
2.GAP czerwoni
3.GAP czarni
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️14.03.2021 | rocznik: 2013 | poziom turnieju: zespoły B
1.AP Lotos Gdańsk
2.GAP czerwoni
3.Sztorm Kosakowo
4.GAP czarni
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️20/21.03.2021 | rocznik 2010 | poziom turnieju: zróżnicowany
1.GAP czerwoni
2.GAP czarni
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️20.03.2021 | rocznik: 2014 | poziom turnieju: zespoły A
1.GAP czarni
2.GAP czerwoni
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️21.03.2021 | rocznik: 2014 | poziom turnieju: zespoły B
1.GAP czarni
2.GAP czerwoni
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️27/28.03.2021 | rocznik 2011 | poziom turnieju: zróżnicowany
1.GAP czerwoni
2.GAP czarni
3.PAPN Kraków
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️27.03.2021 | rocznik: 2015/16 | poziom turnieju: zróżnicowany
1.GAP czarni
2.GAP czerwoni
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️28.03.2021 | rocznik: 2015/16 | poziom turnieju: zróżnicowany
1.GAP czarni
2.GAP czerwoni
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️10/11.04.2021 | rocznik 2010/2011 | poziom turnieju: zróżnicowany
1.GAP czarni
2.GAP czerwoni
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
▶️10.04.2021 | rocznik: 2012 | poziom turnieju: zróżnicowany
1.GAP czarni
2.GAP czerwoni
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️10.04.2021 | rocznik: 2013 | poziom turnieju: zróżnicowany
1.Sztorm Kosakowo
2.GAP czerwoni
3.GAP czarni
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️11.04.2021 | rocznik: 2014 | poziom turnieju: zróżnicowany
1.GAP czarni
2.GAP czerwoni
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
▶️11.04.2021 | rocznik: 2015/16 | poziom turnieju: zróżnicowany
1.GAP czarni
2.GAP czerwoni
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.