Gdynia Cup 2017 dla rocznika 2006

HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA ROCZNIKA 2009
ROZGRYWKI GRUPOWE SOBOTA 20.01.2018
LP GRUPA A GRAJĄCE EKIPY WYNIK
1 9.00-9.15 1-2 GAP A AP BANINO  2-3
2 9.17-9.32 3-4 DRAGON BOJANO B BŁĘKITNI WEJHEROWO  0-5
3 9.34-9.49 1-5 GAP A DRAGON BOJANO A  1-1
4 9.51-10.06 2-3 AP BANINO DRAGON BOJANO B  0-2
5 10.08-10.23 4-5 BŁĘKITNI WEJHEROWO DRAGON BOJANO A  7-0
6 10.25-10.40 1-3 GAP A DRAGON BOJANO B  1-0
7 10.42-10.57 2-4 AP BANINO BŁĘKITNI WEJHEROWO  0-3
8 10.59-11.14 3-5 DRAGON BOJANO B DRAGON BOJANO A  3-1
9 11.16-11.31 1-4 GAP A BŁĘKITNI WEJHEROWO  1-3
10 11.33-11.48 2-5 AP BANINO DRAGON BOJANO A  3-0
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE A
M-CE PUNKTY BRAMKI EKIPA
1A  12  BŁĘKITNI WEJHEROWO
2A  6  DRAGON BOJANO B
3A  6  AP BANINO
4A  4  GAP A
5A  1  DRAGON BOJANO A
HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA ROCZNIKA 2009
ROZGRYWKI GRUPOWE SOBOTA 20.01.2018
LP GRUPA B GRAJĄCE EKIPY WYNIK
11 12.00-12.15 1-2 GAP B CARTUSIA KARTUZY  1-6
12 12.17-12.42 3-4 LKS ŻUŁAWY NWD RADUNIA STĘŻYCA  1-3
13 12.44-12.59 1-5 GAP B ESCOLA FUTBOLU  0-2
14 13.01-13.16 2-3 CARTUSIA KARTUZY LKS ŻUŁAWY NWD  7-0
15 13.18-13.30 4-5 RADUNIA STĘŻYCA ESCOLA FUTBOLU  2-1
16 13.32-13.47 1-3 GAP B LKS ŻUŁAWY NWD  1-5
17 13.49-14.04 2-4 CARTUSIA KARTUZY RADUNIA STĘŻYCA
18 14.06-14.21 3-5 LKS ŻUŁAWY NWD ESCOLA FUTBOLU
19 14.23-14.38 1-4 GAP B RADUNIA STĘŻYCA
20 14.40-14.52 2-5 CARTUSIA KARTUZY ESCOLA FUTBOLU
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE B
M-CE PUNKTY BRAMKI EKIPA
1B
2B
3B
4B
5B
HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA ROCZNIKA 2009
ROZGRYWKI FINAŁOWE 21.01.2018
ZESPOŁY KTÓRE ZAJĘŁY MIEJSCA 4-5 W SWOICH GRUPACH+SŁABSZE 3 MIEJSCE Z DWÓCH GRUP
LP GRUPA C GRAJĄCE EKIPY WYNIK
1 9.00-9.15 1-2
2 9.17-9.32 3-4
3 9.34-9.49 1-5
4 9.51-10.06 2-3
5 10.08-10.23 4-5
6 10.25-10.40 1-3
7 10.42-10.57 2-4
8 10.59-11.14 3-5
9 11.16-11.31 1-4
10 11.33-11.48 2-5
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE C
M-CE PUNKTY BRAMKI EKIPA
1C
2C
3C
4C
5C
HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA ROCZNIKA 2009
ROZGRYWKI FINAŁOWE 21.01.2018
ZESPOŁY KTÓRE ZAJĘŁY MIEJSCA 1-2 W SWOICH GRUPACH+LEPSZE 3 MIEJSCE Z DWÓCH GRUP
LP GRUPA D GRAJĄCE EKIPY WYNIK
11 12.00-12.15 1-2
12 12.17-12.42 3-4
13 12.44-12.59 1-5
14 13.01-13.16 2-3
15 13.18-13.30 4-5
16 13.32-13.47 1-3
17 13.49-14.04 2-4
18 14.06-14.21 3-5
19 14.23-14.38 1-4
20 14.40-14.52 2-5
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE D
M-CE PUNKTY BRAMKI EKIPA
1D
2D
3D
4D
5D

Może Cię zainteresować również:

TURNIEJ GDYNIA CUP DLA ROCZNIKA 2008 – SOBO... Grupa A LPGodzinaukładEkipa 1Ekipa 2WYNIK18.00-8.121-2GAP AGAP B1:028.13-8.253-4SZTORM KOSAKOWO ACHROBRY GNIEZNO1:238.26-8.385-6AP BANINO BBŁĘKITN...
HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA... HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA ROCZNIKA 2009/2010  ROZGRYWKI GRUPOWE  24.03.2018 LP GRUPA A BOISKO GRAJĄCE EKIP...
Gdynia Cup 2018/2019 Rozpoczynamy zapisy na Ogólnopolskie Turnieje Piłkarskie Gdynia Cup 2018/2019  Czym się wyróżniamy? Turnieje piłkarskie w halach piłkarskich z...
Gdynia CUP – harmonogram 2018 06/07.01.18 Turniej dla rocznika 2010 13/14.01.18 Turniej dla rocznika 2008 20/21.01.18 Turniej dla rocznika 2009 27/28.01.18 Turniej Sen...
Gdynia Cup 2018 wyniki – rocznik 2010 HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA ROCZNIKA 2009/2010  ROZGRYWKI GRUPOWE  24.03.2018 LP GRUPA A BOISKO GRAJĄCE EKIP...