Harmonogram 2018 / 2019​

Czym się wyróżniamy?

  • Turnieje piłkarskie w halach piłkarskich ze sztuczną nawierzchnią jedno lub dwudniowe, w zależności od kategorii wiekowej (w przypadku drużyn przyjezdnych spanie i jedzenie na miejscu w bezpośredniej bliskości obiektów)
  • Sztuczna nawierzchnia pod ogrzewanymi balonami
  • Duże boisko 60m x 30m, bramki 5m x 2m,
  • Małe boiska 30m x 15m, bramki turniejowe 3m x 1,5m
  • Sprawna organizacja zawodów (krótkie przerwy w meczach, dużo minut gry, obsługa medialna)
  • Turnieje jednodniowe, maksymalnie do 3,5h, sobota lub niedziela
  • Turnieje dwudniowe (rozgrywki grupowe sobota maksymalnie do 3,5h, rozgrywki finałowe niedziela maksymalnie do 3,5h)
  • Żadnego oczekiwania, maksimum czystej gry
  • Każdy uczestnik otrzymuje pamiątkową nagrodę rzeczową, a najwyższe lokaty medale, puchary oraz nagrody rzeczowe.

 Jak gramy?

  • Rocznik 2013/2014 (gramy 4×4 bez bramkarza, bramki 3m x 1,5m, 4 boiska 30m x 20m
  • Rocznik 2012 i młodsi (gramy 4×4 bez bramkarza, bramki 3m x 1,5m, 4 boiska 30m x 15m
  • Rocznik 2011 (gramy 5×5 z bramkarzem, bramki 3m x 1,5m, 2 boiska 30m x 20m)
  • Rocznik 2010 (gramy 5×5 z bramkarzem, bramki 3m x 1,5m, 2 boiska 30m x 20m)
  • Rocznik 2009 (gramy 7×7, bramki 5m x 2m, boisko 60m x 30m)
  • Rocznik 2008 (gramy 7×7, bramki 5m x 2m, boisko 60m x 30m)
  • Rocznik 2007 (gramy 7×7, bramki 5m x 2m, boisko 60m x 30m)
  • Rocznik 2006 (gramy 7×7, bramki 5m x 2m, boisko 60m x 30m)
  • Rocznik 2005 (gramy 7×7, bramki 5m x 2m, boisko 60m x 30m)
  • Seniorzy OPEN (gramy 7×7, bramki 5m x 2m, boisko 60m x 30m)
  • BAŁTYK KOSZALIN A
  • BAŁTYK KOSZALIN B
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA B
  • FOOTBALL ACADEMY
  • AKADEMIA PIŁKARSKA GDAŃSK
  • AS PIŁECZKA PRUSZCZ GDAŃSKI
  • GKS GEDANIA 1922 GDAŃSK
  • PRZEDSZKOLE GEDANIA 1922
  • CASSUBIAN ACADEMY A
  • CASSUBIAN ACADEMY B
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA C
  • FOOTBALL ACADEMY
  • GKS GEDANIA 1922 GDAŃSK
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A
  • PORTOWIEC GDAŃSK
  • LPFA GDYNIA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2011
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2011
  • POMERANIA GDAŃSK A
  • POMERANIA GDAŃSK B
  • APKP GDYNIA
  • GKS Przodkowo
  • AP BANINO AAP BANINO B
  • LATARNIK CHOCZEWO
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2010
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2010
  • JUVENTUS BYDGOSZCZ
  • GKS KOWALE
  • JUVENTUS BYDGOSZCZ A
  • JUVENTUS BYDGOSZCZ B
  • AP BANINO A
  • AP BANINO B
  • SOKÓŁ KOSAKOWO
  • SZTORM KOSAKOWO
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA B
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2009
  • ARKA GDYNIA SI
  • AS POMORZE A
  • AS POMORZE B
  • AS PIŁECZKA
  • SPARTA GDAŃSK
  • ARKA GDYNIA SI B
  • OLIMPIA OSOWA
  • GWARDIA KOSZALIN A
  • GWARDIA KOSZALIN B
  • GKS KOWALE A
  • GKS KOWALE B
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2008
  • AS POMORZE
  • SPARTA GDAŃSK
  • GRYF WEJHEROWO A
  • GRYF WEJHEROWO B
  • ARKA GDYNIA SI 2008
  • AS POMORZE A
  • AS POMORZE B
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA B
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2007
  • PORTOWIEC GDAŃSK
  • ARKA GDYNIA SI A
  • ARKA GDYNIA SI B
  • UKS JEDYNKA NIDZICA
  • GEDANIA 1922 GDAŃSK
  • AP BAŁTYK KOSZALIN
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA B
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2006
  • JUVENTUS BYDGOSZCZ
  • GKS KOWALE
  • APKP GDYNIA A
  • APKP GDYNIA B
  • JAGIELLONIA TUSZYN
  • JEDYNKA REDA
  • JEDYNKA REDA 2006
  • AP BANINO A
  • AP BANINO B
  • GEDANIA 1922 GDAŃSK A
  • GEDANIA 1922 GDAŃSK B
  • GKS CARTUSIA 1923 KARTUZY
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2011
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2011
  • KS GRYF SŁUPSK
  • LATARNIK CHOCZEWO
  • OSICZANKA OSICE
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • KP GDYNIA I
  • KP GDYNIA II
  • SZTORM KOSAKOW
  • LATARNIK CHOCZEWO
  • BUDOWLAŃCY LAJSZNER TEAM
  • SPARTA KONIN
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • LATARNIK CHOCZEWO
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2010
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2010
  • POMERANIA GDAŃSK
  • SZTORM KOSAKOWO
  • AP POMORZANIN A
  • AP POMORZANIN B
  • ORŁY OSOWA
  • BŁĘKITNI WEJHEROWO
  • AP BANINO A
  • AP BANINO B
  • KORONA WSCHOWA
  • SZTORM KOSAKOWO
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA B
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2009
  • AKADEMIA PIŁKARSKA SZCZECINEK
  • GKS KOWALE
  • CHROBRY GNIEZNO
  • PIKI GDAŃSK
  • PORTOWIEC GDAŃSK
  • GKS KOWALE
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2008
  • AS POMORZE A
  • AS POMORZE B
  • POMERANIA GDAŃSK A
  • POMERANIA GDAŃSK B
  • KS GRYF SŁUPSK
  • SPARTA SYCEWICE
  • AS POMORZE
  • AS POMORZE
  • KS ZASPA GDAŃSK
  • GTS Pruszcz Gdański
  • PIKI GDAŃSK
  • PIKI GDAŃSK
  • PORTOWIEC GDAŃSK
  • GTS PRUSZCZ GDAŃSKI A
  • GTS PRUSZCZ GDAŃSKI B
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA B
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2007
  • LECHIA GDAŃSK A
  • LECHIA GDAŃSK B
  • POMERANIA GDAŃSK A
  • POMERANIA GDAŃSK B
  • KS GRYF SŁUPSK
  • WARTA ŚREM
  • LADIES FOOTBALL ACADEMY TUREK
  • PELIKAN NIECHANOWO
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2011
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2011
  • POMERANIA GDAŃSK A
  • POMERANIA GDAŃSK B
  • WISEŁKA BYDGOSZCZ FORDON A
  • WISEŁKA BYDGOSZCZ FORDON B
  • SAP SOPOT
  • WISEŁKA WŁOCŁAWEK
  • Wataha 2010
  • AP BANINO A
  • AP BANINO B
  • LATARNIK CHOCZEWO
  • JEDYNKA REDA A
  • JEDYNKA REDA B
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2012
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2012
  • MKS Gościcino
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA B
  • Turbo Śledzie
  • AP KP Gdynia
  • LATARNIK CHOCZEWO
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2010
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2010
  • POMERANIA GDAŃSK A
  • POMERANIA GDAŃSK B
  • KS BASE GROUP OSICZANKA OSICE
  • BAŁTYK GDYNIA
  • LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • Stolem Gniewino
  • Radunia Stężyca
  • WAPN Błękitni Wejherowo
  • GKS Cartusia 2010
  • MKS Gościcino
  • SZTORM KOSAKOWO
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA B
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2009
  • KS BASE GROUP OSICZANKA OSICE
  • POMERANIA GDAŃSK A
  • POMERANIA GDAŃSK B
  • OLIMPIA OSOWA
  • PORTOWIEC GDAŃSK
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2008
  • POMERANIA GDAŃSK A
  • POMERANIA GDAŃSK B
  • Supra Kwidzyn
  • JEDYNKA REDA A
  • JEDYNKA REDA B
  • LPFA GDYNIA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2012
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2012
  • POMERANIA GDAŃSK A
  • POMERANIA GDAŃSK B
  • APKP GDYNIA
  • AP BŁĘKITNI OWIŃSKA
  • Hevelion Gdańsk
  • GKS Przodkowo
  • Ogniwo Sopot
  • MKS Gościcino
  • LIDER DĘBOGÓRZE
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2005 A
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2005 B
  • PIKI GDAŃSK
  • PIKI GDAŃSK
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA B
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2007
  • POMERANIA GDAŃSK A
  • POMERANIA GDAŃSK B
  • AKADEMIA PIŁKARSKA JUNIOR BIAŁYSTOK
  • BŁĘKITNI WEJHEROWO
  • SZTORM KOSAKOWO
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA B
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2009
  • GARBARNIA KRAKÓW
  • POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS A
  • POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS B
  • Ks Rozłazino
  • MKS Jeziorany
  • GÓRNIK ŁĘCZYCA
  • POMERANIA GDAŃSK
  • JUNIOR POLICE
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2011
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2011
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2012
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2012
  • POMERANIA GDAŃSK A
  • POMERANIA GDAŃSK B
  • CARTUSIA KARTUZY
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2011
  • GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 2011

Zapisz drużynę:

Bądź na bieżąco:

Aktualności:

23/24.03.2019 rocznik 2008 Turniej dwudniowy

Honorowy patronat: Podział na grupy: GRUPA A GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A GARBARNIA KRAKÓW A MKS GOŚCICINO…

Hiszpański klimat tuż tuż

Może Cię zainteresować również: 23/24.03.2019 rocznik 2008 Turniej dwudniowy Honorowy patronat: Podział na grupy: GRUPA…

Popularny „Sobi” na dłużej z naszą Akademią:)

Może Cię zainteresować również: 23/24.03.2019 rocznik 2008 Turniej dwudniowy Honorowy patronat: Podział na grupy: GRUPA…

Dobra robota doceniona:)

Owocna współpraca ze Stowarzyszenie Inicjatywa ARKA Gdynia została rozszerzona o współpracę z Arka Gdynia SSA. Koordynator Akademii Trener Sebastian Czajka „Cieszymy…

02/03.02.2019 rocznik 2011 Turniej dwudniowy

Honorowy patronat: Podział na grupy: GRUPA A GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A FOOTBALL ACADEMY GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA…

02/03.02.2019 rocznik 2010 Turniej dwudniowy

Honorowy patronat: Podział na grupy: GRUPA A GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA A UKS JEDYNKA REDA B WATAHA…

Turniej Gdynia CUP 26/27.01.2019 rocznik 2006

Zapraszamy na kolejny turniej z cyklu Gdynia CUP dla rocznika 2006 i młodszych Honorowy patronat: Podział na grupy: GRUPA A POMERANIA…

Dwudniowy turniej GDYNIA CUP dla rocznika 2007 – 19/20.01.2019

Zapraszamy na kolejny turniej z serii GDYNIA CUP 2019 Grupa A GDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA AGKS KOWALEAP POMORZANIN…

TURNIEJ GDYNIA CUP DLA ROCZNIKA 2008 – SOBOTA 12.01.2019

Grupa A LP Godzina układ Ekipa 1 Ekipa 2 WYNIK 1 8.00-8.12 1-2 GAP A…

Partnerzy: