TURNIEJ GDYNIA CUP DLA ROCZNIKA 2008 – SOBOTA 12.01.2019

Grupa A

LPGodzinaukładEkipa 1Ekipa 2WYNIK
18.00-8.121-2GAP AGAP B1:0
28.13-8.253-4SZTORM KOSAKOWO ACHROBRY GNIEZNO1:2
38.26-8.385-6AP BANINO BBŁĘKITNI WEJHEROWO0:2
48.39-8.511-4GAP ACHROBRY GNIEZNO0:0
58.52-9.042-6GAP BBŁĘKITNI WEJHEROWO1:1
69.05-9.173-5SZTORM KOSAKOWO AAP BANINO B1:0
79.18-9.301-6GAP ABŁĘKITNI WEJHEROWO0:2
89.31-9.434-5CHROBRY GNIEZNOAP BANINO B1:0
99.44-9.562-3GAP BSZTORM KOSAKOWO A0:3
109.57-10.096-4BŁĘKITNI WEJHEROWOCHROBRY GNIEZNO0:2
1110.10-10.221-3GAP ASZTORM KOSAKOWO A0:1
1210.23-10.355-2AP BANINO BGAP B0:1
1310.36-10.483-6SZTORM KOSAKOWO ABŁĘKITNI WEJHEROWO0:5
1410.49-11.014-2CHROBRY GNIEZNOGAP B4:0
1511.02-11.145-1AP BANINO BGAP A1:1

Kolejność w grupie A

M-CEPUNKTYBRAMKIEKIPA
1A139:1CHROBRY GNIEZNO
2A1010:3BŁĘKITNI WEJHEROWO
3A96:7
SZTORM KOSAKOWO A
4A52:5
GAP A
5A42:9GAP B
6A11:6AP BANINO B

Grupa B

LPGodzinaukładEkipa 1Ekipa 2WYNIK
1611.30-11.421-2SZTORM KOSAKOWO BGAP 20090:1
1711.43-11.553-4AP BANINO AAP SZCZECINEK1:0
1811.56-12.085-6GKS KOWALEPROFAN GOŚCICINO3:0
1912.09-12.211-4SZTORM KOSAKOWO BAP SZCZECINEK0:2
2012.22-12.342-6GAP 2009PROFAN GOŚCICINO1:2
2112.35-12.473-5AP BANINO AGKS KOWALE0:3
2212.48-13.001-6SZTORM KOSAKOWO BPROFAN GOŚCICINO2:0
2313.01-13.134-5AP SZCZECINEKGKS KOWALE0:0
2413.14-13.262-3GAP 2009AP BANINO A1:2
2513.27-13.396-4PROFAN GOŚCICINOAP SZCZECINEK2:3
2613.40-13.521-3SZTORM KOSAKOWO BAP BANINO A2:1
2713.53-14.055-2GKS KOWALEGAP 20093:0
2814.06-14.183-6AP BANINO APROFAN GOŚCICINO1:0
2914.19-14.314-2AP SZCZECINEKGAP 20091:0
3014.32-14.445-1GKS KOWALESZTORM KOSAKOWO B3:0

Kolejność w grupie B

M-CEPUNKTYBRAMKIEKIPA
1B1312:0GKS KOWALE
2B106:6AP SZCZECINEK
3B95:6AP BANINO
4B67:7SZTORM KOSAKOWO
5B34:10PROFAN GOŚCICINO
6B33:8ARKA GDYNIA SI B

ROZGRYWKI FINAŁOWE NIEDZIELA 13.01.2019

ZESPOŁY Z MIEJSC IV-VI SOBOTNICH ROZGRYWEK

LPGodzinaUkładEkipa 1Ekipa 2WYNIK
318.00-8.121-2GAP AGAP B1:0
328.13-8.253-4AP BANINO BARKA GDYNIA SI B2:1
338.26-8.385-6SZTORM KOSAKOWO BPROFAN GOŚCICINO2:0
348.39-8.511-4GAP AARKA GDYNIA SI B1:3
358.52-9.042-6GAP BPROFAN GOŚCICINO0:4
369.05-9.173-5AP BANINO BSZTORM KOSiAKOWO B2:1
379.18-9.301-6GAP APROFAN GOŚCICINO1:0
389.31-9.434-5ARKA GDYNIA SI BSZTORM KOSAKOWO B1:1
399.44-9.562-3GAP BAP BANINO B0:2
409.57-10.096-4PROFAN GOŚCICINOARKA GDYNIA SI B0:1
4110.10-10.221-3GAP AAP BANINO B0:0
4210.23-10.355-2SZTORM KOSAKOWO BGAP B4:0
4310.36-10.483-6AP BANINO BPROFAN GOŚCICINO0:0
4410.49-11.014-2ARKA GDYNIA SI BGAP B:
4511.02-11.145-1SZTORM KOSAKOWO BGAP A:

ZESPOŁY Z MIEJSC I-III SOBOTNICH ROZGRYWEK

LPGodzinaUkładEkipa 1Ekipa 2WYNIK
4611.30-11.421-2CHROBRY GNIEZNOAP BANINO A:
4711.43-11.553-4BŁĘKITNI WEJHEROWOAP SZCZECINEK:
4811.56-12.085-6GKS KOWALESZTORM KOSAKOWO A:
4912.09-12.211-4CHROBRY GNIEZNOAP SZCZECINEK:
5012.22-12.342-6AP BANINO ASZTORM KOSAKOWO A:
5112.35-12.473-5BŁĘKITNI WEJHEROWOGKS KOWALE:
5212.48-13.001-6CHROBRY GNIEZNOSZTORM KOSAKOWO A:
5313.01-13.134-5AP SZCZECINEKGKS KOWALE:
5413.14-13.262-3AP BANINO ABŁĘKITNI WEJHEROWO:
5513.27-13.396-4SZTORM KOSAKOWO AAP SZCZECINEK:
5613.40-13.521-3CHROBRY GNIEZNOBŁĘKITNI WEJHEROWO:
5713.53-14.055-2GKS KOWALEAP BANINO A:
5814.06-14.183-6BŁĘKITNI WEJHEROWOSZTORM KOSAKOWO A:
5914.19-14.314-2AP SZCZECINEKAP BANINO A:
6014.32-14.445-1GKS KOWALECHROBRY GNIEZNO:

Może Cię zainteresować również:

23/24.03.2019 rocznik 2008 Turniej dwudniowy Honorowy patronat: Podział na grupy: GRUPA AGDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA AGARBARNIA KRAKÓW AMKS GOŚCICINOGARBARNIA KRAKÓW BPOMERANIA GD...
Dobra robota doceniona:) Owocna współpraca ze Stowarzyszenie Inicjatywa ARKA Gdynia została rozszerzona o współpracę z Arka Gdynia SSA. Koordynator Akademii...
02/03.02.2019 rocznik 2011 Turniej dwudniowy Honorowy patronat: Podział na grupy: GRUPA AGDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA AFOOTBALL ACADEMYGDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA BJEDYNKA REDA ALAT...