Wyniki turnieju seniorów Gdynia CUP

HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA SENIORZY OPEN
ROZGRYWKI GRUPOWE SOBOTA 27.01.2018
LP GRUPA A GRAJĄCE EKIPY WYNIK
1 9.00-9.11 1-2 ETC LATARNIK NL6 CHOCZEWO  0-1
2 9.12-9.23 3-4 FC NANKATSU OSICZANKA OSICE  0-0
3 9.24-9.35 5-6 WS STUMET SZCZELAMY GOLE  1-0
4 9.36-9.47 1-7 ETC HARD MACHETES FOOTBALL  6-1
5 9.48-9.59 2-3 LATARNIK NL6 CHOCZEWO FC NANKATSU  0-0
6 10.00-10.11 4-6 OSICZANKA OSICE SZCZELAMY GOLE  3-0
7 10.12-10.23 5-7 WS STUMET HARD MACHETES FOOTBALL  0-0
8 10.24-10.35 1-3 ETC FC NANKATSU  0-2
9 10.36-10.47 2-4 LATARNIK NL6 CHOCZEWO OSICZANKA OSICE  2-0
10 10.48-10.59 3-5 FC NANKATSU WS STUMET  2-0
11 11.00-11.11 1-6 ETC SZCZELAMY GOLE  2-1
12 11.12-11.23 2-7 LATARNIK NL6 CHOCZEWO HARD MACHETES FOOTBALL  1-0
13 11.24-11.35 4-5 OSICZANKA OSICE WS STUMET  3-0
14 11.36-11.47 3-7 FC NANKATSU HARD MACHETES FOOTBALL  1-0
15 11.48-11.59 2-6 LATARNIK NL6 CHOCZEWO SZCZELAMY GOLE  4-0
16 12.00-12.11 1-4 ETC OSICZANKA OSICE  1-2
17 12.12-12.23 6-7 SZCZELAMY GOLE HARD MACHETES FOOTBALL 2-1
18 12.24-12.35 2-5 LATARNIK NL6 CHOCZEWO WS STUMET  3-1
19 12.36-12.47 3-6 FC NANKATSU SZCZELAMY GOLE  1-0
20 12.48-12.59 4-7 OSICZANKA OSICE HARD MACHETES FOOTBALL 3-0
21 13.00-13.11 1-5 ETC WS STUMET 5-1
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE A
M-CE PUNKTY BRAMKI EKIPA
1A  16  11-1  LATARNIK NL6 CHOCZEWO
2A  14  6-0  FC NANKATSU
3A  13  12-2  OSICZANKA OSICE
4A  9  14-6  EKIPA TRENERA CZAJKI
5A  4  3-13  WS STUMET
6A  3  3-13  SZCZELAMY GOLE
7A  1  2-13  HARD MACHETES FOOTBALL
ROZGRYWKI GRUPOWE SOBOTA 27.01.2018
LP GRUPA B GRAJĄCE EKIPY WYNIK
1 16.30-16.41 1-2 DĄBROWA TEAM RUKOLA  0-1
2 16.42-16.53 3-4 KS TĘCZA TYPICAL FRIENDS 0-1
3 16.54-17.05 5-6 GROM LEŚNO LUX-MEBLE TEAM  0-4
4 17.06-17.17 1-7 DĄBROWA TEAM CLASSIC GDYNIA  0-6
5 17.18-17.29 2-3 RUKOLA KS TĘCZA  6-0
6 17.30-17.41 4-6 TYPICAL FRIENDS LUX-MEBLE TEAM 0-2
7 17.42-17.53 5-7 GROM LEŚNO CLASSIC GDYNIA  0-2
8 17.54-18.05 1-3 DĄBROWA TEAM KS TĘCZA  7-0
9 18.06-18.17 2-4 RUKOLA TYPICAL FRIENDS  2-0
10 18.18-18.29 3-5 KS TĘCZA GROM LEŚNO  0-5
11 18.30-18.41 1-6 DĄBROWA TEAM LUX-MEBLE TEAM  1-2
12 18.42-18.53 2-7 RUKOLA CLASSIC GDYNIA  0-2
13 18.54-19.05 4-5 TYPICAL FRIENDS GROM LEŚNO  0-1
14 19.06-19.17 3-7 KS TĘCZA CLASSIC GDYNIA  0-11
15 19.18-19.29 2-6 RUKOLA LUX-MEBLE TEAM  1-0
16 19.30-19.41 1-4 DĄBROWA TEAM TYPICAL FRIENDS  5-0
17 19.42-19.53 6-7 LUX-MEBLE TEAM CLASSIC GDYNIA  0-2
18 19.54-20.05 2-5 RUKOLA GROM LEŚNO  0-0
19 20.06-20.17 3-6 KS TĘCZA LUX-MEBLE TEAM  0-4
20 20.18-20.29 4-7 TYPICAL FRIENDS CLASSIC GDYNIA 0-8
21 20.30-20.41 1-5 DĄBROWA TEAM GROM LEŚNO 1-2
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE B
M-CE PUNKTY BRAMKI EKIPA
1B  18  31-0  CLASSIC GDYNIA
2B  13  10-2  RUKOLA
3B  12  12-3  LUX-MEBLE TEAM
4B  10  8-7  GROM LEŚNO
5B  6  14-11  DĄBROWA TEAM
6B  3  1-18  TYPICAL FRIENDS
7B  0  0-34  KS TĘCZA
HARMONOGRAM ROZGRYWEK TURNIEJU GDYNIA CUP 2018 DLA SENIORZY OPEN
ROZGRYWKI GRUPOWE  NIEDZIELA 28.01.2018
LP GRUPA C GRAJĄCE EKIPY WYNIK
1 11.54-12.05 1-2  HARD MACHETES FOOTBALL  KS TĘCZA
2 12:06-12.17 3-4  SZCZELAMY GOLE  TYPICAL FRIENDS
3 12.18-12.29 5-6  WS STUMET  DĄBROWA TEAM
4 12.30-12.41 1-7  HARD MACHETES FOOTBALL  ETC
5 12.42-12.53 2-3  KS TĘCZA  SZCZELAMY GOLE
6 12.54-13.05 4-6  TYPICAL FRIENDS  DĄBROWA TEAM
7 13.06-13.17 5-7  WS STUMET  ETC
8 13.18-13.29 1-3  HARD MACHETES FOOTBALL  SZCZELAMY GOLE
9 13.30-13.41 2-4  KS TĘCZA  TYPICAL FRIENDS
10 13.42-13.53 3-5  SZCZELAMY GOLE  WS STUMET
11 13.54-14.05 1-6  HARD MACHETES FOOTBALL  DĄBROWA TEAM
12 14.06-14.17 2-7  KS TĘCZA  ETC
13 14.18-14.29 4-5  TYPICAL FRIENDS WS STUMET
14 14.30-14.41 3-7  SZCZELAMY GOLE  ETC
15 14.42-14.53 2-6 KS TĘCZA  DĄBROWA TEAM
16 14.54-15.05 1-4  HARD MACHETES FOOTBALL  TYPICAL FRIENDS
17 15.06-15.17 6-7  DĄBROWA TEAM  ETC
18 15.18-15.29 2-5  KS TĘCZA  WS STUMET
19 15.30-15.41 3-6  SZCZELAMY GOLE  DĄBROWA TEAM
20 15.42-15.53 4-7  TYPICAL FRIENDS  ETC
21 15.54-16.05 1-5  HARD MACHETES FOOTBALL WS STUMET
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE C
M-CE PUNKTY BRAMKI EKIPA
1C
2C
3C
4C
5C
6C
7C
LP GRUPA D GRAJĄCE EKIPY WYNIK
1 16.18-16.29 1-2  LATARNIK NL6 CHOCZEWO  CLASSIC GDYNIA  0-1
2 16.30-16.41 3-4  FC NANKATSU  RUKOLA  0-0
3 16.42-16.53 5-6  OSICZANKA OSICE  LUX-MEBLE TEAM  1-0
4 16.54-17.05 1-7  LATARNIK NL6 CHOCZEWO GROM LEŚNO  2-1
5 17.06-17.17 2-3  CLASSIC GDYNIA  FC NANKATSU  1-0
6 17.18-17.29 4-6  RUKOLA  LUX-MEBLE TEAM  1-2
7 17.30-17.41 5-7  OSICZANKA OSICE  GROM LEŚNO  3-0
8 17.42-17.53 1-3  LATARNIK NL6 CHOCZEWO  FC NANKATSU  1-0
9 17.54-18.05 2-4  CLASSIC GDYNIA  RUKOLA  3-0
10 18.06-18.17 3-5  FC NANKATSU  OSICZANKA OSICE  0-1
11 18.18-18.29 1-6  LATARNIK NL6 CHOCZEWO  LUX-MEBLE TEAM  1-0
12 18.30-18.41 2-7  CLASSIC GDYNIA GROM LEŚNO  4-0
13 18.42-18.53 4-5  RUKOLA  OSICZANKA OSICE 1-2
14 18.54-19.05 3-7  FC NANKATSU  GROM LEŚNO  0-0
15 19.06-19.17 2-6  CLASSIC GDYNIA  LUX-MEBLE TEAM  2-0
16 19.18-19.29 1-4  LATARNIK NL6 CHOCZEWO  RUKOLA  2-1
17 19.30-19.41 6-7  LUX-MEBLE TEAM  GROM LEŚNO  0-0
18 19.42-19.53 2-5  CLASSIC GDYNIA  OSICZANKA OSICE  0-0
19 19.54-20.05 3-6  FC NANKATSU LUX-MEBLE TEAM 2-1
20 20.06-20.17 4-7  RUKOLA  GROM LEŚNO  0-3
21 20.18-20.29 1-5  LATARNIK NL6 CHOCZEWO  OSICZANKA OSICE  2-1
KOLEJNOŚĆ W GRUPIE D
M-CE PUNKTY BRAMKI EKIPA
1D  16  11-0  CLASSIC GDYNIA
2D  15  8-4  LATARNIK NL6 CHOCZEWO
3D  13  8-3  OSICZANKA CHOJNICE
4D  5  2-4  FC NANKATSU
5D  5 4-8 GROM LEŚNO
6D  4  2-8  LUX-MEBLE TEAM
7D  1 3-12  RUKOLA

Może Cię zainteresować również:

23/24.03.2019 rocznik 2008 Turniej dwudniowy Honorowy patronat: Podział na grupy: GRUPA AGDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA AGARBARNIA KRAKÓW AMKS GOŚCICINOGARBARNIA KRAKÓW BPOMERANIA GD...
Dobra robota doceniona:) Owocna współpraca ze Stowarzyszenie Inicjatywa ARKA Gdynia została rozszerzona o współpracę z Arka Gdynia SSA. Koordynator Akademii...
02/03.02.2019 rocznik 2011 Turniej dwudniowy Honorowy patronat: Podział na grupy: GRUPA AGDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA AFOOTBALL ACADEMYGDYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA BJEDYNKA REDA ALAT...