Zapisy oraz harmonogram Gdynia Cup 2022

Turnieje piłkarskie Gdynia Cup 2022

id_GdyniaCUP
Ogólnopolskie Turnieje Piłkarskie 🏆
Gdynia Zina Cup 2022
Zapisz drużynę👊
Patronat Honorowy Prezydent Miasta Gdynia👌
Pomorski Związek Piłki Nożnej⚽️
ZSP nr 3 Gdynia👍
🏟Trzy hale piłkarskie pod balonami,baza noclegowa wraz z wyżywieniem,dużo gry,mało przerw,puchary i medale.🥇
📆Harmonogram i zapisy na 2022 rok
👇poprzez wygodny formularz
 
Więcej szczegółów
📞 502078709
📧 biuro@apgdynia.pl
 
Sprawdzaj na bieżąco startujące ekipy👇
 
TERMINY/KATEGORIE/POZIOMY GRY
 
🔝Gdynia ZINA Cup 2022
Ogólnopolskie Turnieje Piłkarskie pod balonami
 
👍Każda drużyna biorąca udział w turnieju otrzymuje od ZINY bon rabatowy o wartości 500zł obniżający zakupy sprzętu sportowego (ceny klubowe)
 
Patronat Honorowy Prezydent Miasta Gdynia👌
Pomorski Związek Piłki Nożnej⚽️
ZSP nr 3 Gdynia👍
 
🏟Trzy hale piłkarskie pod balonami,baza noclegowa wraz z wyżywieniem,dużo gry,mało przerw,puchary i medale.🥇
 
📆Harmonogram i zapisy na 2022 rok
 
👇poprzez wygodny formularz
 
✍️ lub w komentarzu pod postem
 
Sprawdzaj na bieżąco startujące ekipy👇
 
Więcej szczegółów
📞 502078709
📧 biuro@apgdynia.pl
 
TERMINY/KATEGORIE/POZIOMY GRY
 
22/23.01.2022 | rocznik: 2010 | zróżnicowany
 
1.GAP czerwoni
2.GAP czarni
3.Ogniwo Sopot
4.Olimpia Osowa
5.Ogniwo Sopot B
6.KP Zieloni Łąg
 
22.01.2022 | rocznik: 2013 | zespoły A
 
1.Salos Rumia
2.GAP czarni
3.GAP czerwoni
4.Ogniwo Sopot
5.Arka Gdynia SI A
6.Arka Gdynia SI B
7.Salos Rumia B
8.AP MFS Gdańsk
 
23.01.2022 | rocznik: 2013 | zespoły B
 
1.Orkan Rumia
2.GAP czarni
3.GAP czerwoni
4.Pomorzanin Gdynia
5.FLAUTA GDYNIA LADIES U-11
 
05/06.02.2022 | rocznik 2012 | zróżnicowany
 
1.Pomerania Gdańsk
2.GAP czerwoni
3.GAP czarni
4.Football Academy Włocławek
5.Pomezania Malbork I
6.Pomezania Malbork II
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
 
05.02.2022 | rocznik: 2014 | zespoły A
 
1.Akademia Piłkarska Tiki Taka
2.GAP czerwoni
3.GAP czarni
4.Football Academy Włocławek
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
 
06.02.2022 | rocznik: 2014 | zespoły B
 
1.Unia Tczew
2.GAP A
3.AP Lotos Gdańsk
4.GAP B
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
 
12/13.02.2022 | rocznik 2011 | zróżnicowany
 
1.AP Pogoń Szczecin
2.GAP
3.GAP 2012
4.MAS Mazuria Giżycko
5.Pomerania Gdańsk
6.Młoda Włocławianka
7.AP Energa Gryf Słupsk
8.Diego Lębork
9.Sztorm Kosakowo
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
 
12.02.2022 | rocznik: 2013 | zespoły A
 
1.GAP czerwoni
2.GAP czarni
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
 
13.02.2022 | rocznik: 2013 | zespoły B
 
1.Mazuria Giżycko
2.GAP czarni
3.GAP czerwoni
4.MKS Zaborze Zabrze A
5.MKS Zaborze Zabrze B
6.AP Bałtyk Gdynia
7.AP Marko-Gol Gdańsk
8.AP Marko-Gol Gdańsk B
9.
10.
11.
12.
 
19/20.02.2022 | rocznik 2010 | zróżnicowany
 
1.KS Piłkarz Gołuń Dobrzyń
2.GAP czarni
3.GAP czerwoni
4.Silesia Żarów
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
 
19.02.2022 | rocznik: 2015 | zespoły A
 
1.GAP czarni
2.GAP czerwoni
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
 
20.02.2022 | rocznik: 2015 | zespoły B
 
1.AS Pomorze A
2.AS Pomorze B
4.GAP czarni
5.GAP czerwoni
6.Pomorzanin Gdynia
7.Gedania Girls 1922
8.Młoda Włocławianka Włocławek
 
26/27.02.2022 | rocznik 2012 | zróżnicowany
 
1.Pokolenia Lechii Gdańsk 1
2.Pokolenia Lechii Gdańsk 2
3.GAP czarni
4.GAP czerwoni
5.AP Bałtyk Gdynia Biali
6.AP Bałtyk Gdynia Niebiescy
7.Orkan Rumia Niebiescy
8.Orkan Rumia Czerwoni
9.Sztorm Kosakowo 2012 A
10.Sztorm Kosakowo 2012B
11.LZS Mustang Ostaszewo A
12.LZS Mustang Ostaszewo B
13.AP Wigry Suwałki
14.AP Banino granatowi
15.AP Banino niebiescy
16.AP Banino 2013
17.
18.
 
26/27.02.2022 | rocznik 2008 | zróżnicowany
 
26/27.02.2022 | rocznik 2009 | zróżnicowany
 
1.GAP
2.KP Zieloni Łąg
 
26.02.2022 | rocznik: 2014 | zespoły A
 
1.Silesia Żarów
2.GAP A
3.GAP B
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
 
27.02.2022 | rocznik: 2014 | zespoły B
 
1.Silesia Żarów
2.GAP A
3.GAP B
4.AP Lotos Gdańsk
5.AP Marco-Gol
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
 
05/06.03.2022 | rocznik 2010 | zróżnicowany
 
1.GAP czarni
2.GAP czerwoni
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
 
05.03.2022 | rocznik: 2013 | zespoły A
 
1.GAP czarni
2.GAP czerwoni
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
 
06.03.2022 | rocznik: 2013 | zespoły B
 
1.GAP czarni
2.GAP czerwoni
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
 
12/13.03.2022 | rocznik 2011 |zróżnicowany
 
1. AP Energa Gryf Słupsk
2.GAP czerwoni
3.GAP czarni
4.Olympic Wrocław
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
 
12.03.2022 | rocznik: 2015 | zespoły A
 
1.Pomorzanin Gdynia
2.GAP czarni
3.GAP czerwoni
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
 
13.03.2022 | rocznik: 2015 | zespoły B
 
1.GAP czarni
2.GAP czerwoni
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
 
19/20.03.2022 | rocznik 2012 | zróżnicowany
 
1.AP Kowale A
2.AP Kowale B
3.GAP czarni
4.GAP czerwoni
5.Sztorm Kosakowo 2012 A
6.Sztorm Kosakowo 2012 B
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
 
19.03.2022 | rocznik: 2014 | zespoły A
 
1.AP Lotos Gdańsk
2.GAP A
3.GAP B
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
 
 
20.03.2022 | rocznik: 2014 | zespoły B
 
1.AS Pomorze A
2.GAP czerwoni
3.GAP czarni
4.AS Pomorze B
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
 
26/27.03.2022 | rocznik 2012 | zróżnicowany
 
1.Mazuria Giżycko
2.GAP czarni
3.GAP czerwoni
4.Sztorm Kosakowo 2012 A
5.Sztorm Kosakowo 2012 B
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
 
26.03.2022 | rocznik: 2013 | zespoły A
 
1. UKS GOL Brodnica biali
2. UKS GOL Brodnica zieloni
3.GAP czarni
4.GAP czerwoni
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
 
27.03.2022 | rocznik: 2013 | zespoły B
 
1. UKS GOL Brodnica biali
2. UKS GOL Brodnica zieloni
3.GAP czarni
4.GAP czerwoni
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.